Yahşi Cazibe 63. Bölüm Fragmanı izle

Yahşi Cazibe 63. Bölüm izle Yahşi Cazibe 63. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 63. Bölüm Fragmanı Seyret Yahşi Cazibe 63. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 64. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Azeri asıllı olan Cazibe Abbasova, Türkiye’de çalışma izni almak için kağıt üzerinde bir Türk vatandaşı ile evlenmeye karar verir. Bu tarz işlere el altından aracılık eden Gül Hanım vasıtası ile bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal’e ulaşır. Üç yıl evli kalmaları hiçbir şekilde boşanmamaları gerekmekte ve bu üç yıl gerçek bir evlilik olduğuna denetçileri inandırmak zorundadırlar. İthalat şirketinde çalışan, zor günler yaşayan ve yüklü bir para alacağı için bu nikahı kabul eden, nikaha kadar evleneceği kişiyi bile görmeyen Kemal, Cazibe’yi ilk kez nikah salonunda görür. Ama kişilikleri farklı olduğu için daha ilk dakikada kavga etmeye başlarlar. Kemal “Ben bununla evlenmem” deyip çekip gidecekken bu işe aracı olan kişi Kemal’i kolundan tutup ikna eder. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal`le boşanacak, nikah kıyıldıktan sonra herkes kendi hayatına dönecektir. Her şey konuşulup anlaşılmışken karşı komşuları olan psikopat, yabancılar şube komiseri Peker Pekmez’e bu çifti izleme ve rapor hazırlama görevi verilir. Kendilerinin denetleneceğini anlayan çakma evliler çareyi bir süre birlikte aynı evde yaşamakta bulurlar. Böylece Peker Pekmez evli olduklarına inanacak. Sonra bir bahane ile çift ayrılacaktır.

Yahşi Cazibe 62. BÖLÜM ÖZETİ

Kaptan pilot Gökşen Dikici’nin Cazibe’nin hava sahasına girme çabalarının devam etmesi Kemal’i çileden çıkarıyor. Pilot Gökşen, Cazibe’ye hosteslik sınavlarına girmesini teklif eder. Simge’nin aşağılayıcı tavrına sinir olan Cazibe inat edip teklifi kabul eder ve sınavlara hazırlanmaya başlar. Cazibe’nin Gökşen’le uçuşlara gitme fikrinden nefret eden Kemal, Cazibe’nin bu sınavı kazanamaması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Öte yandan Hulusi Bey, Ziverbey’in gazlamasıyla bayram ikramiyelerini iptal edince şirkette grev başlar. Fakat bu grev en çok da Ziverbey’i etkileyecektir.

Yahşi Cazibe 63. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir