Yahşi Cazibe 64. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Yahşi Cazibe 64. Bölüm izle Yahşi Cazibe 64. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 64. Bölüm izle Yahşi Cazibe 64. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 64. Bölüm Fragmanı Seyret Yahşi Cazibe 65. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Azeri asıllı olan Cazibe Abbasova, Türkiye’de çalışma izni almak için kağıt üzerinde bir Türk vatandaşı ile evlenmeye karar verir. Bu tarz işlere el altından aracılık eden Gül Hanım vasıtası ile bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal’e ulaşır. Üç yıl evli kalmaları hiçbir şekilde boşanmamaları gerekmekte ve bu üç yıl gerçek bir evlilik olduğuna denetçileri inandırmak zorundadırlar. İthalat şirketinde çalışan, zor günler yaşayan ve yüklü bir para alacağı için bu nikahı kabul eden, nikaha kadar evleneceği kişiyi bile görmeyen Kemal, Cazibe’yi ilk kez nikah salonunda görür. Ama kişilikleri farklı olduğu için daha ilk dakikada kavga etmeye başlarlar. Kemal “Ben bununla evlenmem” deyip çekip gidecekken bu işe aracı olan kişi Kemal’i kolundan tutup ikna eder. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal`le boşanacak, nikah kıyıldıktan sonra herkes kendi hayatına dönecektir. Her şey konuşulup anlaşılmışken karşı komşuları olan psikopat, yabancılar şube komiseri Peker Pekmez’e bu çifti izleme ve rapor hazırlama görevi verilir. Kendilerinin denetleneceğini anlayan çakma evliler çareyi bir süre birlikte aynı evde yaşamakta bulurlar. Böylece Peker Pekmez evli olduklarına inanacak. Sonra bir bahane ile çift ayrılacaktır.

Yahşi Cazibe 63. BÖLÜM ÖZETİ

Simge, mezun olduğu lisenin mezunlar toplantısına Kemalle katılmak ister. Kemal Simgenin ısrarına dayanamayıp geceye gitmeyi kabul eder ama bu sefer de Cazibenin restiyle karşı karşıya kalır. Gökşen de aynı liseden mezundur ve o da Cazibe’yi davet etmiştir. Eğer Simgeyle giderse Cazibenin de Gökşenle gideceğinden korkan Kemal, Cazibeye şirkette mesaiye kaldığı yalanını söyler.
Öte yandan Itır, sevdiği bir yabancı müzik grubunun konserine gitmek için babasından para ister ama Kemal biletleri pahalı bulup para vermez. Bunun üzerine babasına küsen Itır, hayatında ilk defa çalışıp para kazanmaya karar verir.

Yahşi Cazibe 64. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz