Yahşi Cazibe 65. Bölüm Fragmanı izle

Yahşi Cazibe 65. Bölüm izle Yahşi Cazibe 65. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 65. Bölüm Yahşi Cazibe 65. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 66. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Yahşi Cazibe 65. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 65. Bölüm Fragmanı Yahşi Cazibe 65. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 66. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe Son Bölüm Fragmanı izle Seyret
Azeri asıllı olan Cazibe Abbasova, Türkiye’de çalışma izni almak için kağıt üzerinde bir Türk vatandaşı ile evlenmeye karar verir. Bu tarz işlere el altından aracılık eden Gül Hanım vasıtası ile bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal’e ulaşır. Üç yıl evli kalmaları hiçbir şekilde boşanmamaları gerekmekte ve bu üç yıl gerçek bir evlilik olduğuna denetçileri inandırmak zorundadırlar. İthalat şirketinde çalışan, zor günler yaşayan ve yüklü bir para alacağı için bu nikahı kabul eden, nikaha kadar evleneceği kişiyi bile görmeyen Kemal, Cazibe’yi ilk kez nikah salonunda görür. Ama kişilikleri farklı olduğu için daha ilk dakikada kavga etmeye başlarlar. Kemal “Ben bununla evlenmem” deyip çekip gidecekken bu işe aracı olan kişi Kemal’i kolundan tutup ikna eder. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal`le boşanacak, nikah kıyıldıktan sonra herkes kendi hayatına dönecektir. Her şey konuşulup anlaşılmışken karşı komşuları olan psikopat, yabancılar şube komiseri Peker Pekmez’e bu çifti izleme ve rapor hazırlama görevi verilir. Kendilerinin denetleneceğini anlayan çakma evliler çareyi bir süre birlikte aynı evde yaşamakta bulurlar. Böylece Peker Pekmez evli olduklarına inanacak. Sonra bir bahane ile çift ayrılacaktır.

Yahşi Cazibe 64. BÖLÜM ÖZETİ

Çiftlerin birbiriyle eş kıyafetler giymesinin yeni trend olduğunu öğrenen Simge, derhal bu yeni trende uyum sağlamak için Kemal’le kendisine çifter çifter yeni giysiler alır. Kemal’in bu duruma itiraz etmeyip Simge’yle aynı kıyafetleri giymesine bozulan Cazibe, Gökşen vasıtasıyla ona iyi bir ders vermeye karar verir.

Öte yandan Itır’ın okul notlarındaki düşüşün sebebi olarak erkek arkadaşını gören Kemal, Barışın da yardımıyla Batuhana kendisini mafya babası olarak tanıtır ve kızından ayrılmasını ister. İlk başta Kemal ve Barışın planı tutuyor gibi görünse de bir süre sonra işlerin istediği gibi gitmediğini anlayacaklardır.

Yahşi Cazibe 65. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi