Yalı Çapkını

Yalı Çapkını 23. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Yalı Çapkını 23. Bölüm Fragmanı izle Yalı Çapkını Son Bölüm Fragmanı seyret Yalı Çapkını 23. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Yalı Çapkını 22. Bölüm özeti Ferit’in itirafı Seyran’ı çok mutlu etmiştir ancak Seyran’ın yine de kontrolü elinden bırakmaya niyeti yoktur ve Ferit’i yakın markaja almakta gecikmez. Halis Ağa yalıda fırtınalar estirirken Fuat da bu durumdan nasibini alır. Yeni işe ve yeni düzenine alışmaya çalışan Ferit; bir taraftan da Seyran’la yakınlaşmanın yollarını arar. Latif Ağa’nın yalıda işleri ele alışı başta Sultan olmak üzere Şefika ve diğerlerinin de zoruna gider. İfakat’ın ise bu durumla ilgili yeni bir planı vardır.

Yalı Çapkını 23 bölüm fragmanı Star ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, TİAK’ın verilerine göre Total ve ABC1’de 2022 yılının en çok izlenen dizisi oldu. Star’ın sevilen dizisi ‘Yalı Çapkını’ TİAK’ın verilerine göre “2022 En Çok İzlenen İlk 20 Dizi Film” kategorisinde Total’de ortalama 11,83 reyting ve 28,47 share alırken ABC1’de ise ortalama 11 reyting ve 25,46 share alarak reyting sıralamasında en üst sıradaki yerini aldı. Gaziantepli Korhan Ailesi’nin direği Halis Ağa’nın el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in evlenmesine karar vermesiyle gelişen olayları konu alan Yalı Çapkını, reytinglerdeki büyük başarısının yanı sıra sosyal medyada da geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Yayınlanan her yeni bölümüyle çok konuşulmaya devam eden dizi, 2022’nin en dikkat çeken yapımlarından biri oldu. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor. ‘Yalı Çapkını’, yeni bölümleriyle her Cuma Star’da!

Yalı Çapkını Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Yalı Çapkını 23 Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir