Yangın söndü kavga büyüdü

Gazeteci Cüneyt Özdemirden Ece Erkene cevap niteliğinde tweet var.

Geçtiğimiz Salı Polat Towersta çıkan yangın Twitterda da büyük yankı bulmuştu. Gazeteci Cüneyt Özdemirin attığı bir tweet Ece Erkeni kızdırmış ve Erken Özdemire ard arda yanıt niteliğinde tweetler atmıştı.

Durumun basında ve Twitterda geniş yankı bulması üzerine Cüneyt özdemirde boş durmadı ve Ece Erkene cevap verdi.

ECE ERKEN VE CÜNEYT ÖZDEMİR BÖYLE KAPIŞMIŞTI..

İşte Cüneyt özdemirin attığı tweetler..

Bakın bu retweetlerim internet çağında bir şey söyleyip, sonra üzerine yatıp, bir de başkalarına iftira atmaya kalkan herkese ders olsun.

Aramizda hala ihtarname, tekzip ve mahkeme karari arasindaki hukuki farki bilmeyenler olabilir. Lutfen bu cahil hanfendulere anlatalim.

Ece Erkenin iddialarında haberi yaptıktan sonra işten çıkarıldığını söylediği kişi olduğunu iddia eden Yasemin Candemir adlı twitter kullanıcısı, Cüneyt Özdemire mention atarak durumun nasıl geliştiğini şu şekilde anlattı.

@cuneytozdemir erkenle o haberi yapan bendim. Birakin dava acmayi konudan kacmak icin her seye basvurdu. Isten atildi diyormus o da yalan

@cuneytozdemir o haberden sonra yillarca Tempo Dergisinde calistim. Ayrica haberde tek basima da degildim. Pencerenin kenarina oturdu ve

@cuneytozdemir o kimsenin asla sarfetmeyecegi sozleri soyledi. Hala arkasindayim. Bina yaninca herhalde pencereden seyretmistir diyordum.

@cuneytozdemir Kadin nasil yalan soyluyor. Ne davasi, ne birakin ozur yazisi bile konmadi. Cunku ispatliydi. Bir kisi de beni arasin yahu

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir