Yargı

Yargı 51. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Yargı 51. Bölüm Fragmanı izle Yargı Son Bölüm Fragmanı seyret Yargı 51. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Yargı 50. Bölüm özeti Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın yeni bölümünün konusu şöyle;

En büyük aşkın bile kurtarmaya yetmediği bazı durumlar vardır; Ilgaz ve Ceylin de artık acı bir tecrübe ile birbirlerinden uzak kalmayı öğrenmek zorundadır. Fakat, kırgınlıklarının üstesinden gelemeseler de hayat devam etmektedir; yeni bir vakada dolaylı yoldan karşı karşıya kalırlar. Düğün günü gelinin kayboluşuyla yıkılan iki acılı aile, Ilgaz, Ceylin, Pars ve Eren’in gündeminin ortasına bomba gibi düşer. Ancak, başta basit bir kayıp vakası gibi görünen bu olayın arkasında gizlenen pek çok şey vardır, üzerindeki sis perdesini aralamak ise bir hayli zor olacaktır.

Yekta Haluk’un davasıyla ilgilenirken karşısında hiç beklemediği bir destekçi bulur ve bu durum onun için yeni kapılar açar. Çınar dedesinin bıraktığı emaneti korumak için kendine söz verirken Merdan’ı ise yeni bir yaşam biçimi beklemektedir. Aralarındaki tüm sorunlara rağmen, Ilgaz ve Ceylin için davayı çözmek ve bir an önce gerçeğe ulaşmak her şeyden önemlidir. Ancak Ceylin’e gelen bir telefon, olayın tüm seyrini değiştirecek ve büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

Yargı yeni bölümleri ile her pazar akşamı Kanal D’de

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Yargi 51 Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir