Yasak Elma 12. bölüm fragmanı Yıldız Enderi rezil ediyor

Yasak Elma 12. bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. FOX TVnin ilgiyle izlenen dizisi Yasak Elma bu akşam sezon finali yapacak. Peki sezon finalinde neler yaşanacak? Yıldızın herkesin içinde Ender söyledikleri izleyenleri şok edecek. İşte o anlar.

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kiltleyen Yasak Elma yeni bölümde heyecan dorukta. Yasak Elma 12. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de FOX TVde.

YASAK ELMA 12. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zehranın şok evlilik kararı evde bomba etkisi yaratır. Ender Sinan’la karşılaşmasının şokunu yaşarken kendini temize çıkarma ve evde kalmaya devam etme çabasındadır. Yıldız Ender’in ona patronluk taslamasına katlamaz ve Ender’i herkesin içinde rezil etmenin yollarını arar. Yıldız’a karşı kinlenen Ender’in son hamlesini oynamak için eline büyük bir koz geçer.

Alihan geçmişte yaşadığı travmalarıyla yüzleşirken, Zeynep’i tamamen kaybedecek olduğunu ve bir karar vermek zorunda olduğunu anlar. Zeynep’i kazanmak isterken vereceği yanlış karar ve Cemin sürpriz teklifi, Alihan Zeynep ilişkisini tamamen çıkmaza sokacaktır.

YASAK ELMA 12. BÖLÜM FRAGMAN

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Enderin eve gelmesi bütün dengeleri değiştirir. Erimin mutluluğu için sessiz kalan Halit Enderin elini güçlendirirken, Yıldız çaresiz bu duruma katlanmak zorunda kalır. Zeynep ise şirket içi aldığı bir kararla Alihanı beklemediği yerden vurur. Alihan, Cem ve Zeynep yakınlaşmasından çok rahatsızdır. Bu durum onun çocukluğunda yaşadığı büyük travmayı yeniden hatırlamasına neden olur

Güncellenme Tarihi: 4 Haziran 2018 — 13:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi