Dizi Fragmanları

Yasak Elma 76. bölüm yeni fragmanı 14 eylül 2020

Yasak Elma dizisi 76. bölüm yeni fragmanı 14 eylül 2020 Yasak Elma 76. bölüm fragmanı 14 eylül izle

Yasak Elma 75. bölüm özeti: Halitin eski gücünü kazanması herkes tarafından sevinçle karşılanmış ve Argun ailesi eski düzenlerine dönmüştür. Halitin amacı zor günlerinde ona çok destek olmuş olan Yıldızı geri kazanmak ve onunla yeniden evlenmektir. Ancak Yıldızın aklı Kerim yüzünden karışıktır ve ne yapacağını bilemez. Kısa zaman içinde doğru kararı vermesi gerekmektedir.

Enderin ve Yıldızın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahikaya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Haliti ve çocuklarını avucunun içine almış, Halitle evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldızın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldızın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldıza anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu