Ana Sayfa Dizi Fragmanları Yasak Elma Dizisi 33.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Yasak Elma Dizisi 33.Bölüm Sesli Fragmanı izle

0
0

Yasak Elma 33.Bölüm Fragmanı sesli 18 şubat pazartesi Yasak Elma 33.Bölüm tanıtımı izle Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı fox tv

Yasak Elma 32.Bölüm özeti

Yıldız, Enderle iş birliği yapmanın bedelini ağır ödeyince, ibresini Endere çevirir ve Enderi hiç beklemediği yerden vurur. Alihana gelen sürpriz paket, onun tüm hayatını ve aldığı kararları sorgulamasını sağlar.

Bilgi
Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldızın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldızı kocası Halit Argundan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldıza hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldızın hayatında bunlar olurken, Zeynepin çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihanın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynepin bilmediği şey ise Alihanın Halitin ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yasak Elma 32.Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz