Dizi Fragmanları

Yasak Elma Dizisi 99. Bölüm Sesli Fragmanı 22 Şubat Özeti

Yasak Elma Dizisi 99. Bölüm Sesli Fragmanı izle 22 Şubat Özeti 2021 pazaRTESİ Fox tv

Yasak Elma 98. Bölüm özeti; Şahikanın yaptığı kusursuz plan, Hasan Aliyi köşeye sıkıştırmaya yetecektir. Ender hisseleri geri alana kadar Şahikanın bir süre daha saklanması gerekiyordur. Ender ve Şahika, Hasan Alinin yaptıklarının intikamını sadece hisseleri geri alarak yapmayacak ve ona çok büyük bir ders vereceklerdir.

Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00 de FOX ta!

Enderin ve Yıldızın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahikaya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Haliti ve çocuklarını avucunun içine almış, Halitle evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldızın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldızın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldıza anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

Yasak Elma FOXta!

Yasak Elma 99. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu