Yazın Öyküsü ne zaman final yapıyor?

Yazın Öyküsü ne zaman final yapıyor? Yaz’ın Öyküsü dizisinin final ve son bölüm tarihi belli oldu..İşte Yaz’ın Öyküsü finalinde yaşanacaklar

Yaz’ın Öyküsü dizisi bitiyor mu final bölümü ne zaman işte ayrıntılar…
Kanal D’de Haziran ayında yayınlanmaya başlayan Yaz’ın Öyküsü dizisi final yaparak ekrana veda edecek. Başrollerini Vildan Atasever ve Tansel Öngel’in paylaştığı, Pazar akşamları ekranlara gelen Yaz’ın Öyküsü dizisi 13. bölümde final yaparak bitecek. Yaz, Ekim’den istediği itirafı sonunda alıyor! Yaz’ın Öyküsü final bölümü ile 27 Eylül Pazar akşamı saat 20:00′de Kanal D’de!

Her şeye rağmen Ekim serbest kalır. Kendine yeni bir hayat kurmak için harekete geçen genç kız sinsi oyunlarına devam eder. Ancak Ekim’in yapmak istedikleri ters teper ve Yaz, sonunda Ekim’e gerçekleri itiraf ettirir.Yaz ve Umut’a kendini affettirmek isteyen Mert ise Yaz’a sürpriz bir doğum günü hazırlayarak ona özel bir hediye vermeyi planlamaktadır. Tunç, Umut’un davranışlarına daha fazla dayanamaz ve ilişkileri ile ilgili bir karar verir.

Başrollerinde Ece Çeşmioğlu, Vildan Atasever, Tansel Öngel ve Çağdaş Onur Öztürkün rol aldığı Yazın Öyküsü ekrana veda etmeye hazırlanıyor.

Nevra, Ekim’i Aladağ ailesinden uzak tutmak için Doğu’yu tehdit eder. Nevra’nın planları Ekim’in oyunlarını alt üst eder. Artık yapayalnız kalan Ekim’i kötü bir son beklemektedir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir