Yeni Gelin 22. bölüm fragmanları yayınlandı Kalender zor durumda

Yeni Gelin 22. bölüm fragmanları izleyiciyle buluştu. Show TVnin eğlenceli dizisi Yeni Gelinde Konak halkı bir olup, Kalenderi büyük bir ithamla karşı karşıya bırakıyor. Peki Kalender kendini aklayabilecek mi? Yeni Gelin bu akşam izlenebilecek.

Yeni Gelin 22. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Show TVnin kahkaha dolu dizisi Yeni Gelinde Bellanın açıklaması, konaktaki tüm oyunları ortaya çıkarır. Yeni Gelin her Cumartesi Show TV ekranlarında izlenebiliyor.

YENİ GELİN 22. BÖLÜM FRAGMANI

Konak halkı bir olmuş, Kalender’i büyük bir ithamla karşı karşıya bırakmıştır. Kalender’in kendini aklaması imkansız görünmektedir. Fakat neyse ki kumaşı entrika tutmayan gelini Bella, herşeyi bir bir anlatır ve konaktakilerin oyunu açığa çıkar. Bella, bu hamlesiyle hem kendi vicdanını rahatlatmış, hem de Kalender’e gerçekleri anlatmıştır. Fakat neyse ki kumaşı entrika tutmayan gelini Bella, herşeyi bir bir anlatır ve konaktakilerin oyunu açığa çıkar. Bella, bu hamlesiyle hem kendi vicdanını rahatlatmış, hem de Kalender’e gerçekleri anlatmıştır. Fakat Bella, kaynanalarının gözünde dokuz kusurlu hareketin en kusurlusunu işlemiş olmuştur. Bu saatten sonra Bella’yı, kaynanaların elinden kimse alamayacaktır. Kalender, gerçekleri öğrendiği an evi terk etmiştir.

Kaynanalar, Kalender’in de yokluğunu fırsat bilip Bella’ya hayatı iyice zindan etmektedir. Bella, Kalender’e gerçekleri anlatsa da Asude’ye anlatamamıştır. Kalender, Asude’nin gözünde hala zorbanın ve magandanın tekidir. Kalender, bunu değiştirmek, Asude’ye ulaşmak için elinden geleni yapar ama başaramaz. Kalender, Asude’nin yolunu gözlerken Asude, onların kapısına dayanır. Fakat bu, Kalender’in hayalinin çok ötesindedir. Çünkü Asude, Bozok Konağı’na baskına gelmiştir. Baskın sırasında Asude’nin öğrendikleri herşeyin seyrini değiştirecek, konağın kadınları yine kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşecektir.

Add your comment

Your email address will not be published.