Yeni Gelin 40. bölümde Şirin ve Baran evlenecek mi?

Yeni Gelin 40. bölümü ile bu akşam ekranda olacak. Şirin ve Baran nikah kıymak için son planlarını yapar. Bella, Şirin Baranın kaçıp evlendiğini bildiğini söylemesi konağı karıştırır. Yeni Gelin, bu akşam yine herkesi kahkahaya boğacak.

YENİ GELİN 40. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Möhteberin psikopat tavırları, başta Nazgül olmak üzere tüm konak hlkının dikkatini çekmiştir. Delil toplamakta bir dünya markası olan Nazgül, tüm Bozokları; Möhteberin, kumalarını nasıl öldürdüğünü ikna etmeye uğraşır. Artık herkes Möhteber’in; Asiye ve Ayşeyi çeşitli tencere yemeklerine malzeme ettiği konusunda hem fikirdir.

Tabi bundan sadece Gökhan’ın ve Hazar’ın haberi yoktur. Onlar hala annelerini aramaktdır. Bozok Konağı, Möhteber’in anlaşılmaz tavırları ve Asiye’yle Ayşeyi arama işleriyle uğraşırken Şirin, Baran’la birlikte Erciyes’te erken balayı yapmaktadır. İki aşık, dünyanın en mutlu insanıdır. Bella’nın sayesinde, şimdilik konakta yokluğu da hissedilmemektedir. Bella, kocası dahil herkese, bir süreliğine yalan söylemekte, rol yapmaktadır.

Möhteber, insafa gelip Asiye ve Ayşe’yi bıraktığında Şirin de Baran’la nikahını kıymak üzeredir. Bu yüzden Bella, konak halkına gerçekleri söyleyebilcektir. Bella’nın; Baran ve Şirin’in kaçıp evlendiğini ve üstelik bunu başından beri kendisinin bildiğini söylediğinde tüm oklar Bella’ya çevrilir. Kalender’in oğulları, Şirin’i almak için yola çıktığında Şirin ve Baran, nikahlarını kıymak üzeredir. Şirin, sonunda Baran ile kavuştuğunu sandığında karşısında üç abisini görür. Herkes, Şirin’in iki dudağının arasından çıkacak olan kelimeye bakmaktadır. “Evet” mi, “Hayır” mı?

YENİ GELİN 40. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir