Yeni Gelin Dizisi 50. bölüm 19 mayıs fragmanı seyret fox tv

Yeni Gelin 50. bölüm 19 mayıs yeni fragmanı seyret fox tv Show TV ekranında yayınlanan sevilen romantik komedi dizisi Yeni Gelin 49. bölümü yayınlandı. Cumartesi akşamları ekrana gelen Yeni Gelin dizisinde bu hafta Nazgül ve Kağanın yeni doğan bebekleri için isim yarışması düzenleniyor. Peki yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevlen romantik komedi dizileri arasında yer alan Yeni Gelin dizisi 49. bölümü yayınlandı. Cumartesi akşamları ekrana gelen Yeni Gelin dizisinde her hafta olduğu gibi bu haftada kahkaha tufanı kaldığı yerden devam ediyor.

YENİ GELİN 50. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yeni Gelin 50. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

YENİ GELİN 49. BÖLÜM ÖZETİ

Yeni Gelin 49. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Bozokların, Nazgül ve Kağanın yeni doğan bebekleri için isim yarışına girdiği, kaynanaların konağa yeni bir gelin bulmaya çalıştığı tanıtımda ses yarışması tüm hızıyla devam ediyor.

Baranın konağına giren fareyi yakalamak için seferber olan Bozok erkekleri ortalığı birbirine katarken, Ayşenin konağa getirdiği Cilveli Helga işleri karıştıracağa benziyor.

YENİ GELİN 49. BÖLÜM FRAGMANI

Güncellenme Tarihi: 13 Mayıs 2018 — 03:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi