Yenilmezler Filmini Full İzle

Yenilmezler Film Fragmanı Full İzle, Yenilmezler Full İzle, Yenilmezler Filmi İzle, Yenilmezler Filmi Full İzle, Yenilmezler İzle Seyret

Özet; SHIELD adıyla tanınan uluslararası barış örgütünün başındaki isim Nick Fury, tüm dünyanın güvenliğine karşı büyük bir tehdit oluşturan düşmanla karşı karşıya kalır. Fury, dünyayı yaklaşan bu felaketten kurtarmak için en cesur ve en süper kahramanlardan oluşan bir ekip kurmak zorundadır..

İlki 1963’te yayınlanan ve o günden sonra çizgi roman fanatiklerinin mabedi haline gelen Marvel’ın en sevilen serilerinden olan “The Avengers”ın sinema uyarlaması olan yapımda baş rolleri de efsanevi bir kadro paylaşıyor:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgard ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı süper kahramanlar filmi Yenilmezlerin senarist ve yönetmen koltuğunda ise Joss Whedon oturuyor.

Marvelın süper kahramanları Nick Fury, Hulk, Kaptan Amerika, Thor, Iron Man, Hawkeye ve Kara Dulu (Black Widow) aynı karelerde göreceğimiz

Yazar: YuReKTeN