Yer Gök Aşk 42. Bölüm Fragmanı izle

Yer Gök Aşk 42. Bölüm Fragmanı izle Yer Gök Aşk 42. Bölüm izle Yer Gök Aşk 42. Bölüm Fragmanı izle Yer Gök Aşk 42. Bölüm izle Yer Gök Aşk Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Yer Gök Aşk 42. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yer Gök Aşk 41. Bölüm ÖZETİ

Gelinliği söndürmeye başaran Havva, Yusuf’un gitmesine engel olmaz. Sevdiği adamın arkasından çaresizce ağlarken, etrafını saran alevleri fark edecek durumda değildir. Kızını bir türlü bulamayan Şeref, konağın kapısına dayanır. İki anne evlatları için kavga eder.

Perişan halde konağa getirilen Yusuf, Şeref’e Havva’nın yerini söyleyecektir. Şeref, son anda yetişir ve Havva’yı yanmaktan kurtarır. Kızının Yusuf’u unutması ve kendisine gelmesi için ne gerekiyorsa yapacak, Sultan’la bile görüşmesine izin vermeyecektir.

Ama Remzi onunla aynı fikirde değildir. Sultan ve Havva’nın buluşmasını sağlayacaktır. Havva sıfırdan başlayıp Yusuf’u yeniden kazanmaya karar vermiştir. Bunun için Sultan’dan yardım ister. Oysa Yusuf’un Havva’nın adını bile duymaya tahammülü yoktur.

Kendisiyle Havva hakkında konuşmaya çalışan Sultan’ı işten atar. Konaktan kovulan Sultan ablasının evine sığınacaktır. Yusuf’a kavuşmak için Bade’den kurtulmak isteyen Havva, Celal Palalı ile konuşacak ve farkında olmadan kendi sonunu hazırlayacaktır.

Yer Gök Aşk 42. Bölüm Fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi