Yeter 33. yeni bölüm fragmanında Yekta yeni planlar peşinde

Yeterin merakla beklenen 33. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Etkileyici öyküsü, usta oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz sezona damgasını vuran Yeter dizisinde bu hafta, Yekta yeni planlar peşinde. İşte Yeter 33. bölümü ile ilgili merak edilenler

Yeter 33. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Etkileyici öyküsü, usta Oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz sezona damgasını vuran ATVnin en çok izlenen dizilerinden Yeterin 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Koliba Filmin üstlendiği Yeter dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta. Aylin ve Yekta arasında ki büyük buluşma gerçekleşiyor. Aylin ve Yekta arasında yaşanan gerginlik Yeter 33. bölümde büyük bir hesaplaşmaya dönecek. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyenleri ekrana kilitleyen Yeter dizisi yeni bölümü ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde.

Başrollerini Pelin Karahan ve Yurdaer Okurun paylaştığı Yeter dizisi 33. yeni bölümü ile 3 Kasım Perşembe akşamı saat 20:00da Atvde.

YETER 33. BÖLÜM FRAGMANI

YETER 32. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yeter son bölümünde, Yekta’ya evlat acısı yaşatmak isteyen Atlasın planı geri teper. Gerçek niyeti açığa çıkmak üzeredir. Ancak O acil durumda suçu üzerine atacağı kişiyi çoktan seçmiştir. Bu, Yektanın geçmişte canını yaktığı biridir. Ve yeniden hayatlarına girmesi hem Yekta’yı hem de İdil’i alt üst edecektir. Handan ve Yılmazın prematüre bebeği beyin kanaması geçirir. Tanınmış cerrahların hepsi yurt dışında konferanstadır. Cerrahlığı bırakmış olan Yekta, ya bebeğin hayatını kurtarmayı deneyecek ya da Handan ve Yılmaz bebeklerini kaybedecektir. Diğer yandan Atlas, Aylin ve çocukları ayrı ayrı sınırdan geçirmek üzeredir. Bunu öğrenen Kaanın son andaki hamlesiyle, Aylin bir şeyler yapması gerektiğini anlar. Sonunda sevdiği insanlardan birini kaybedeceğini bilmeden, Yektadan öğrendiği taktikleri kullanarak tehlikeli bir oyun başlatır. Adeta dünya tersine dönmüştür. Yekta ailevi sorunlarla boğuşurken, Atlas bir taraftan Aylin bir taraftan onu tuzağa çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme