Yüksek Sosyete 16. yeni bölüm fragmanında bebek krizi

Yüksek Sosyete 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizide bebek ile beraber gelen not olay yaratıyor. Yüksek Sosyetenin yeni bölümünde Cansu ile Kerem arasındaki soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor. Entrika dolu dizinin 16. yeni bölü fragmanı yayınlandı. Yüksek Sosyete yeni bölüm ile Perşembe akşamı ekranlara gelecek

Yüksek Sosyete 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dozu yüksek dizi Yüksek Sosyetenin yeni bölümünde de Sude şaşırtmaya devam ediyor. Kerem ile Cansu arasındaki gerginlik devam ediyor. Peki Yüksek Sosyete 16. yeni bölüm fragmanında neler olacak?

Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Nihat Altınkaya, Hakkı Ergök ve Aliye Uzunatağan’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu Bi Yapım imzalı dizinin kadrosuna, son olarak ‘Tatlı İntikam’ dizisinde Ceyda karakterini canlandıran Seren Deniz Yalçın dahil oldu.

YÜKSEK SOSYETE 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YÜKSEK SOSYETE 15. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cansu ve Kerem arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Keremin ona ihanet ettiğini düşünen Cansu, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Sude ise; Kerem ve Cansunun arasında esen soğuk rüzgarları lehine çevirmeyi başarır. Mert; Keremin Olivadaki son günü için bir sürpriz hazırlamaktadır ancak Sudenin bütün dengeleri değiştirecek daha büyük bir sürprizi vardır.

Ece ve Mert kavuştuklarını düşündükleri anda aşklarının önünde en büyük engel olan Bedia ile karşı karşıya gelirler. Diğer yandan Süreyyaya olan aşkını itiraf eden Levent onun bir seçim yapmasını ister. Ancak Metinle ilgili bambaşka bir problem Süreyyayı beklemektedir.

Seren Deniz Yalçın Kimdir?

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ailesi ile birlikte Ankara’da yaşamaktadır. 2 kardeşler ve Annesi ile babası Bankacılık sektöründe çalışmaktadır. Liseyi TED Ankara kolejinde okudu. Üniversiteyi Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu. Deniz Gökçe Kayhan Oyunculuk Eğitimi de almış bulunmaktadır.

Ekranlarda kendisini ilk kez görmemizi sağlayan bir yarışma programı olmuştur. 2014 tarihinde Türkiye’nin en sık izlenen yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına girmiş ve ardından da ekranlarda sorulan soruları cevaplamaya başlamıştır. Bu yarışmada özellikle güzelliği ile ilgi çekmiştir. 2014 tarihindeki bu yarışmanın ardından Unutma Beni ismindeki dizide Ayşegül karakteri ile bir dizi oyuncusu olmuştur. Son olarak Tatlı İntikam Dizisinde Ceyda karakterini canlandıracak.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir