Yüksek Sosyete dizisinin kadrosunda kimler rol alıyor?

Yüksek Sosyete dizisinin kadrosunda kimler rol alıyor? Star Tv ekranlarının yeni dizisi Yüksek Sosyete izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen dizi Yüksek Sosyetenin kadrosunda hangi ünlü oyuncular rol alıyor? İşte yüksek sosyete ile ilgili merak edilenler ve datayları.

Yüksek Sosyete dizisinin yapımcılığını kim yapacak? Yüksek Sosyete dizisinde hangi Oyuncular rol alıyor? Yüksek Sosyete dizisi ne zaman yayınlanacak? Yüksek Sosyete dizisi hakkında tüm haberler ve son gelişmeler haberimizde yer alıyor.

Burak Sağyaşar‘ın firması Bi yapım bu yaz iki dizi ile ekrana gelecek. Kanalın ilk dizisi yaz ayında Showda başlayacak olan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisi. Diğer dizisi ise oyuncu seçimleri devam eden ”Yüksek Sosyete” olacak.

Başrollerini Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk’ün paylaşacağı Yüksek sosyete dizisinin çekimleri geçtiğimiz gün başladı. Bi Yapım’ın imzasıyla ekrana gelecek olan dizinin hikayesini son olarak ‘Maral: En Güzel Hikayem’de kalem oynatan Pınar Bulut Deren senaryolaştırırken, yönetmen koltuğunda ise yakında ekran hayatına başlayacak olan ‘Hangimiz Sevmedik’in ilk bölümlerini de çeken Metin Balekoğlu oturacak.

Star Tv’nin yeni dizisi Yüksek Sosyete’nin Temmuz ayında izleyici ile buluşması bekleniyor.

ENGİN ÖZTÜRK KİMDİR?

(d. 28 Eylül 1986, Eskişehir), Türk oyuncu. 28 Eylül 1986 tarihinde Eskişehirde doğmuştur. Asker emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin dördüncü çocuğudur. Eskişehirde büyümüş ve Eskişehir Fatih Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi için Ankaraya gelmiş ve daha sonra 2008 yılında hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde okumaya başlamış, 2012 yılında mezun olmuştur.

2003 yılında Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve 2005 yılında mezun olmuştur. Ancak daha sonra askerlik mesleğinin kendisine uygun olmadığını anlamış ve konservatuvara girmiştir. Tiyatro merakı da Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulunda girdiği Tiyatro Kolundan gelmektedir.

2010 yılında seçmelerine katıldığı Fatmagülün Suçu Ne? adlı Kanal D dizisinde Selim Yaşaran karakterine hayat verdi. Dizi Engin Öztürkün Türkiye ve Arap ülkelerinde tanınmasına sebep olmuştur. Dizinin 2012 yılında sona ermesi üzerine üniversite okuduğu dönemde hem oyun oynadığı hem de barmenlik yaptığı barın sahibi ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlunun başrolünü üstlendiği Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Komiser Emre karakterini canlandırmıştır.Bunun yanı sıra star Tvde yayınlanan Muhteşem Yüzyil dizisinde II. Selim rolünü üstlenmiştir. Star TVde yayınlanan Hatırla Gönül dizisinin iç mimarlık okuyup marangoz olan Yusuf rolünü canlandırıyor.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir