Yüz Yıllık Mucize
Yüz Yıllık Mucize

Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm Fragmanı izle Yüz Yıllık Mucize Son Bölüm Fragmanı seyret Yüz Yıllık Mucize dizisi 8. Bölüm Tanıtımı 11 Mayıs 2023 Perşembe star tv neler olacak

Yüz Yıllık Mucize 7. Bölüm özeti Kemal’i yaralı halde bulan Harika; Kemal’in hastaneye gitmeyi reddetmesi üzerine Zeren’den yardım ister. Kendisini bıçaklayanın Cem olduğunu anlayan Kemal, Cem’le yüzleşir. Süreyya’nın ise Harika’nın romanda yazdıklarını okuduktan sonra kafası iyice karışmıştır. Cem, Zeren’i sahne aldığı yerde izlemeye gider ve sırrına ortak olur. Canan’dan şüphelenmekte haklı çıkan Kemal, onun kime çalıştığını anlamak için bir hamle yapar.

Aysel, Tayfun’la bir tartışmaya girince imdadına Turgut yetişir. Kemal ise Turgut’un Canan’ı korumak için ona yalan söylediğini anlar ve ona olan güveni sarsılır. Turgut, Kemal’i hayal kırıklığına uğrattığı için üzülmüştür ve Süreyya’nın gizlice kime para gönderdiğini öğrendiği anda bu bilgiyi Kemal’le paylaşır. Harika ise Süreyya’nın Kemal ve Eşref’le ilgili söylediklerinden sonra soluğu onun yanında alır ve ona hesap sorar.

İlgi çekici hikayesiyle ‘Yüz Yıllık Mucize’, her Perşembe Star’da!

Yüz Yıllık Mucize Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Yüz Yıllık Mucize 8 Bölüm Fragmanı

Tüm Fragmanlar: Yüz Yıllık Mucize Son Bölüm Fragmanı

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz