Zafer Mete kimdir?

Zafer Mete kimdir? Survivor 2016da Gönüllüler takımında yer alan Zafer Mete kimdir? Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor tüm hızıyla devam ediyor. Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı günleri ekrana gelen Survivor 2016da yarışan Zafer Mete ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Survivor Gönüllüler takımında yer alan Zafer Mete kimdir? Yarışmalardan sonra ilginç tepkileriyle sosyal medyanın diline düşen Zafer Mete hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

ZAFER METE KİMDİR?

Zafer Mete, 8 Ocak 1992 tarihinde İstanbulda dünyaya gelmiştir. Metenin Yonca ve Yeliz adında iki kız kardeşi vardır. Yakışıklı yarışmacı Zafer Mete, Yeditepe Üniversitesinden mezun olmuştur. Zafer Mete 24 yaşındadır ve oğlak burcudur. Mete, modellik yapmasının yanı sıra Karmate kovboy Galatasaray taraftarıdır. Ayrıca Galatasaray formasını giyen yakışıklı yarışmacı 2014 yılında Best Model.Of Turkey yarışmasına katılmıştır. Survivor 2016 yarışmasında Zafer Mete gönüllüler takımında yer almaktadır. Metenin kendisinden sonra iki kız kardeşi daha vardır. Zafer Metenin kız kardeşlerinin isimleri ise Yonca ve Yelizdir. Survivor 2016 yarışmasında gönüllüler takımında yer alan diğer isimler ise şöyledir; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncüdür.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir