Zümrüdüanka Dizisi 26. Bölüm Tanıtımı Seyret Youtube FoxTv

Zümrüdüanka Dizisi 26. Bölüm Tanıtımı Seyret Youtube FoxTv Zümrüdüanka Yeni Bölüm Son Fragmanı izle

Azimet’in akıl almaz planı işe yarar ve Deniz, Zümrütün isteğiyle tekrar konağa döner. Serhat başta buna bir anlam veremese de nedenini öğrendiğinde, büyük tepki gösterir. Ancak Zümrüt kararını vermiştir.

Babasının ihanetiyle bir kere daha sarsılan Suhandan; kimsenin beklemediği bir adım atarak başta Abbas olmak üzere herkesi şok eder. Ama asıl şoku kendi yaşayacaktır. Bildiği tek şey ise aslında hiçbir şey bilmediğidir. Aynı bilgiye ulaşan Behramın ise hissettiği tek şey hayal kırıklığı ve öfke olur.

Zümrütün teklifini düşünmek isteyen Deniz, Azimetin kendisini de kandırdığını öğrenir. Evden ayrılmak ister. Üstüne oynanan oyundan şans eseri haberdar olan Zümrüt ise çok öfkelidir. Konağa geldiğinde, üç kadın arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır.

  • Başrollerini Alp Navruz ve Ceren Yılmazın paylaştığı, Zümrüdüanka, imkansız bir aşkın duygu yüklü hikayesini izleyiciyle buluşturuyor. Çekimleri Kapadokyanın masalsı dünyasında yapılan Zümrüdüanka başarılı oyuncu kadrosu, güçlü aşk hikayesi ve sürükleyici temposuyla FOXta.

Zümrüdüanka 26. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir