Dayak şikayeti için gitti, dayak yedi

Dayak şikayeti için gitti, dayak yedi

Kendisine dayat attığı iddiasıyla polis merkezine giden Bahriye Aydoğdu çıkışta eşi tarafından ikinci kez dayak yedi

Adapazarı’nda şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrı yaşadığı eşini gün içerisinde 2 kez polis merkezine şikayet eden Bahriye Aydoğdu, daha sonra affederek şikayetinden vazgeçtiği eşi tarafından, polis merkezi çıkışında sokak ortasında dövüldü. Başına darbe alan kadın, olay yerine gelen 112 ambulansıyla hastaneye kaldırıldı.

Dün akşam Adapazarı kent merkezi Sait Faik Sokak sakinleri iftarı beklerken sokaktan kadın çığlıklarının geldiği yere baktıklarında bir kadının yerde olduğunu bir kişinin de onu dövdüğünü gördü. Yardıma koştuklarında ise kadını döven adam olay yerinden yürüyerek uzaklaştı.

Çevredekiler tarafından ayağa kaldırılıp tabureye oturtulan ve adının Bahriye Aydoğdu olduğunu söyleyen kadın, kendisini döven kişinin kocası olduğunu belirterek, Dövdü beni. Bir daha dövdü şikayete gittim, bu sefer çıkışta dövdü beni diyerek ağladı.

Bahriye Aydoğdu olay yerine gelen polis ekiplerine de yaşadıkları anlatırken “Beni dövüyordu. Karakolda hiç kimsenin umrunda değildi. Gülüyorlardı. Bana karokolda hakaret etti. Ama bir şey yapmadılar. Sorun insanlara, adam vurdu vurdu, güle güle gitti. Hiç kimsenin umrunda değil. Karakolun önünde beni dövdü. Hiç kimse bir şey yapmadı” diyerek hıçkıra hıçrıka ağladı.

Olayı görenle ise, bağırıma sesi üzerine koştuk derken, Bahriye Aydoğdu, olay yerine gelen 112 ekibi tarafından müdahale edildikten sonra ambulansla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir