Arka Sokaklar 431. yeni bölüm fragmanında kritik operasyon!

Kanal Dnin uzun soluklu dizisi Arka Sokakların 431. bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam son bölümü ile ekrana gelen Arka Sokakların yeni bölümünde Oktayın Arif Müdürü öldürme girişimi nasıl sonuçlanacak merak konusu. Rıza Baba ve ekip olayın peşinde. İşte Arka Sokaklar yeni bölümden ilk detaylar.

Arka Sokaklar 431. Bölüm Fragmanı yayında! Oktayın Arif müdürü öldürme girişimi nasıl sonuçlanacak? Kız kardeşini sağ salim kurtarabilecek mi?

Oktay aldığı tehdit sonucunda kız kardeşi ve Arif müdür arasında bir seçim yapmak zorunda bırakılıyor. Kız kardeşini kaçıranlar Arif müdürün ölümü sonucunda kız kardeşini sağ salim serbest bırakacaklarını söyler. Çalıştığı birimden üç gün izin alan Oktay, yoğun güvenlik önlemleri olan bir bölgede saldırı gerçekleştirir ve çatışma çıkar. Bu şaşırtan olay tüm emniyette yankılanır. Rıza Baba ve ekibine bu önemli olay anons edilir. Durum karşısında şaşıran ekip, Oktayın izini sürecek mi?

Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle 3 Mart Cuma akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

ARKA SOKAKLAR 431. BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Oktay kız kardeşinin hala ortaya çıkmamasından dolayı gergindir. Müjde, istihbaratın ayarladığı gizli evlerden birinde saklanır. Abisi izine bile rastlayamaz. Kenan ve adamları, Müjdeyi tuzağa düşürüp yakalamak üzerelerdir. Son anda ellerinden kaçırırlar. Samir isimli terörist, askeri bir araca pusu kurar. Çok sayıda sivil ve asker hayatını kaybeder. Olayı öğrenen herkes dehşete düşer. Rıza Baba ve ekibi bu olayın yakasını bırakmaz. Saldırganın peşine düşerler.

Ekibimiz, Malik Botanı bulmaya çok yaklaşmıştır. Evine baskın yapmaya hazırlanırlar. Bunu öğrenen Malik çığırından çıkar ve onları ortadan kaldıracak en büyük hamleyi yapmaya hazırlanır. Kardeşini kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olan Oktayı maşa olarak kullanmaya karar verir. Oktay için iki seçenek vardır. Ya kardeşinden vazgeçecek ya da Rıza Baba ve ekibini arkasından vuracaktır.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.