Doktoru menopoz dedi ama ölümü bekliyor

Aylar boyunca ağzında zencefile benzer bir tat hisseden 53 yaşındaki kadın doktoruna sorduğunda menopoz cevabını aldı. Ancak gerçekler çok daha acıydı.

53 yaşındaki Cheryl Byron ağzında zencefile benzer garip bir tat ve koku hissettiği için doktora gitti. Doktorlar bu durumun yaşından kaynaklandığını söylemekle yetindiler. Daily Mailin haberine göre ne kadar doktora gittiyse hepsinden menopoz cevabını aldı.
Fitness hocası Cheryl, doktorların hastalığını yanlış teşhis ettiğini öğrenince yıkıldı. Çünkü durum menopozdan daha ciddiydi. Tuhaf kokular, baş dönmesi ve kafa karışıklığı gibi semptomlar ölümcül hastalığa işaret ediyordu.

Yapılan testlere göre bir çocuk annesi kadında ölümcül beyin tümörü vardı ve iki yıldan az ömrü kalmıştı. Cherylin yaşadığı semptomlar tümör veya epilepsinin ilk belirtileriydi.

Cheryl, Doktorumun test yapmaya bile tenezzül etmediğine inanamıyorum. dedi. Daha erken teşhis edilseydi, talihsiz kadın daha uzun yaşayabilirdi.

53 yaşındaki Cheryl, şu anda radyoterapi ve kemoterapi alıyor. Doktorlar, sadece 18 ay yaşayabileceğini söylüyor.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.