Kuruluş Osman Dizisi 61. Bölüm Sesli Fragmanı 2 Haziran Özeti

Kuruluş Osman Dizisi 61. Bölüm Sesli Fragmanı izle 2 Haziran Özeti çarşamba atv

Kuruluş Osman 60. Bölüm özeti: Osman Bey, Malhun Hatunla evleniyor

DÜĞÜN TOYU KURULUYOR

Osman Bey ve Malhun Hatunun evliliği için Kayı Obasında düğün toyu kurulur. Uç bölgesinin Türk beylerinin de katıldığı görkemli bir düğün yapılırken, Bala Hatun bu evliliğe olur vermesine rağmen acısını içine atmaya çalışır. Mevsimin gelmesi ile düğün toyu ertesinde Kayı obasının Domaniç yaylasına göçmesine karar verilir. Obada hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, Moğol valisinin uyarılarına rağmen Togay anlaşmayı bozarak Osman Beye saldırmaya karar verir.

TOGAYDAN HAİN SALDIRI

Osman Bey, Söğütteki işlerini halletmek üzere geride kalırken, göç katarın yola çıktıktan bir süre sonra Togay yönetimindeki Moğolların saldırısına uğrar. Katarın güvenliğinden sorumlu Bamsı Bey, Togay tarafından ağır biçimde yaralanır. Saldırıyı haber alan Osman Bey ve alpleri Moğol saldırısını püskürtmek için harekete geçer.

BAMSI BEY ÖLECEK Mİ?

Ağır yaralanan Bamsı Beyin akıbeti ne olacak? Anlaşmayı bozup Kayı Obasına saldıran Togayın hedefi ne? Osman Bey, Moğol saldırısını püskürtmek için ne yapacak? Osman Bey ve Malhun Hatunun düğününde neler yaşanacak? Bala Hatun ve Malhun Hatun aralarındaki anlaşmazlıkları çözebilecek mi? Nikola, Togay-Osman Bey savaşından nasıl faydalanacak?

Kuruluş Osman 61. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.