Unutulmaz 90. Bölüm Fragmanı izle Seyret

0
0

Unutulmaz 90. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz 90. Bölüm izle Unutulmaz 90. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz 90. Bölüm izle Unutulmaz Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Unutulmaz 90. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar… Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda’yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun’un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun’dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.

Unutulmaz 89. BÖLÜM ÖZETİ

Silahını Harun’a doğrultmuş olan Batu, bu savaşı kazandığını düşünürken Harun ona mücadelenin henüz bitmediğini gösterecektir. Eda, Harun’un hayatından endişe ederken, Harun da Batu’nun bir kez daha elinden kaçmasına izin vermemek için elinden geleni yapmaktadır. Harun’dan gelen telefon Eda’yı rahatlatırken, beraberinde endişeleri de getirir. Batu’nun hedefinde Harun’un ailesi vardır.
Annelerinin bulaşıkçılık yaptığını öğrenen Ferda ve Kerem Türkan’ı işi bırakması için ikna etmeye çalışırlar. Ancak Türkan ne işi bırakmayı, ne de tedavi olmayı kabul etmektedir. Burak’ın peşinde bir tetikçi olduğunu anlayan Harun, son çare olarak Burak’ı tehlike çemberinin dışına çıkarmak ister. Ancak hiçbir önlem Aras’ın öfkesi karşısında yeterli olmayacaktır. Bu arada polisten gelen bir haber Harun’u harekete geçirirken, Batu’da yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgide ayakta kalmaya çalışmaktadır.. Harun ve Batu..İki eski dost..iki amansız düşman..

Unutulmaz 90. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz