Dizi Fragmanları

Yahşi Cazibe 48. Bölüm Fragmanı izle

Yahşi Cazibe 48. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 48. Bölüm izle Yahşi Cazibe 48. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 48. Bölüm izle Yahşi Cazibe Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Azeri asıllı olan Cazibe Abbasova, Türkiye`de çalışma izni almak için kağıt üzerinde bir Türk vatandaşı ile evlenmeye karar verir. Bu tarz işlere el altından aracılık eden Gül Hanım vasıtası ile bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal’e ulaşır. Üç yıl evli kalmaları hiçbir şekilde boşanmamaları gerekmekte ve bu üç yıl gerçek bir evlilik olduğuna denetçileri inandırmak zorundadırlar. İthalat şirketinde çalışan, zor günler yaşayan ve yüklü bir para alacağı için bu nikahı kabul eden, nikaha kadar evleneceği kişiyi bile görmeyen Kemal, Cazibe’yi ilk kez nikah salonunda görür. Ama kişilikleri farklı olduğu için daha ilk dakikada kavga etmeye başlarlar. Kemal “Ben bununla evlenmem” deyip çekip gidecekken bu işe aracı olan kişi Kemal`i kolundan tutup ikna eder. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal`le boşanacak, nikah kıyıldıktan sonra herkes kendi hayatına dönecektir. Her şey konuşulup anlaşılmışken karşı komşuları olan psikopat, yabancılar şube komiseri Peker Pekmez’e bu çifti izleme ve rapor hazırlama görevi verilir. Kendilerinin denetleneceğini anlayan çakma evliler çareyi bir süre birlikte aynı evde yaşamakta bulurlar. Böylece Peker Pekmez evli olduklarına inanacak. Sonra bir bahane ile çift ayrılacaktır.

Yahşi Cazibe 47. BÖLÜM ÖZETİ

Cazibe’nin günlük tuttuğunu öğrenen Kemal, günlükte kendisinden mi yoksa Baycan’dan mı daha çok bahsedildiğinin merakı içerisine düşer ve günlüğü okumak üzere binbir numara yapar. Öte yandan Simge de, günlük sayesinde Kemal’in eve başka kadınları getirip getirmediğini öğrenebileceğini düşünüp günlüğün peşine düşer.

Baycan’ın Cazibeyle nişanlı oldukları zamandan kalma yüzüğü parmağına taktığını gören Kemal, Cazibe’nin gönlü olsun diye evlenirken aldıkları alyansı takar. Fakat alyans parmağında sıkışır ve bir türlü çıkmaz. Bir yandan günlük peşinde koşan Kemal, diğer yandan parmağındaki alyansı Simge’den saklamak için çabalamaktadır.

Yahşi Cazibe 48. Bölüm Fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu