Etiket Arşivi | badoo türkiye

Badoo Üye Girişi

Badoo Üye Girişi Badoo Hakkında Kısa Bilgi


Badoo Üye Girişi kendi üyelerine, kendi bölgelerinde ve kendi yakınlarında yaşayan kişiler ile tanışma, kaynaşma, kişiler ile sohbet etme, yeni arkadaşlıklar edinme fırsatı sunan ve gittikçe yaygınlaşmaya başlayan bir sosyalleşme platformudur

Bir çok sosyalleşme platformu harika bir hizmet sunmaktadır.ve bunun asıl amacı, diğer insanların ilgisini çekecek ve sosyal çevrelerinin genişletmesini saglayacak oyun ve diger hizmetleri sunmaktır
Badoo’nun mükemmelliği, ise kullanıclarına kendi izleyici kitleleri üzerinden dogrudan kontrol etme hakkı vermesidir.Patentli bir sistem olan badoo, üyeler profillerini hızlıca düzenleyebilmekte ve daha fazla zenginleştirici özellikler sunmaktadır.
Biz buna Messenger yani, ışık hızında foto, video, yükleme ve profilini albümlerini ve kimlerin ziyaret ettigini, gündelik, aylık ve toplamda kaç kişinin ziyaret ettigini göstermektedir.
Badoo, 2006 yılında, Londra’da küçük genç grub tarafından ve ileri görüşlü, bilgisayar programcısı ve girişimci tarafından hayata geçirilmiştir.Fikir olarak, bütün ülke sınırlarını ötesini aşmak, aynı zamanda kendi özgü yerel kültürlerini temsil eden bir sosyal internet sitesi kurmaktı.
Amaç Olarak ta, bütün şehirlere ve kasabalara dogru genişletmek, dolasıyla üyelerin kendi, yerel bağlamda yeni kişiler ile tanışmalarına hizmet vermekti.
Badoo Üye olma
Badoo üye olmak eskisi kadar zor degildir artık. Badoo Türkçe olarak hizmet vermektedir Türkiye kullanıcılarına.Türkçe üye olmakta o kadar zor degil.Yapmanız gereken Belirtilen yerleri doldurmak, geçerli bir e-mail adresinizi yazmak ve kullanacıgınız ve unutmayacagınız bir badoo giriş şifresi belirlemektir.
Üye olduktan sonra profilinizi düzenleyebilir, kendiniz hakkında bilgilerinizi ve açıklamalarınızı yapabilirsiniz.

Devamına Git

badoo Chat

badoo Chat badoo sohbet badoo Chat girişi Badoo arkadaşlık sitesi, badoo arkadaşlık siteleri badoo sohbet sitesi badoo sohbet siteleri badoo üye girişleri haberleri. Badoo aslında uzun zamandır varolan ama benim ilgimi şuana kadar çekmeyen sitelerden birisi Badoo. Öyle ki uzun zamandır Badoo kullanıcısı arkadaşlaım mesaj atmaktaydı bana ve bunlar da çoğalınca haliyle ben de girip bakmak istedim Badoo dedikleri şey neymiş? Ne değilmiş?

badoo sohbet

badoo sohbet badoo chat badoo sohbet girişi badoo chat girişi badoo arkadaslık
Aradağınız kelimeye uyarlı olarak burada Badoo sohbet imkanını sizlere sunmuş bulunmaktayız. Şayet aradığınız şeyi bu sayfada bulamadıysanız sol taraftaki kategori bölümünden siz uygun olan içeriği seçebilirsiniz.

bayanlarla veya erkeklerle tanışmak için yuregininsesi.com ’dan sizlere sunulan bu ayrıcalığı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Badoo sohbet odalarındaki op ve user kurallarına uymanız gerekmektedir. Bu kurallar Badoo sohbet odalarındaki düzeni ve huzur sağlamak için siz Badoo sohbet userleri için uygulanmişdir

badoo Giriş

badoo Giriş badoo sohbet Girişi badoo chat Girişi badoo Giriş live kamerali sohbet badoo Giriş
badoo Giriş Badoo 3.7 Milyon Türk üyesiyle yayında. Badoo son zamanlarda Facebook’tan sonra çok popüler olmayı başaran bir görünüme sahip. Badoo’da dünyanın her tarafından arkadaşlar edinip, bu arkadaşlarınızla video, fotoğraf, yazı vs. paylaşabilmektesiniz. Siteye 2009 yılı içerisinde Türkçe Dil Paketi eklentisi de yapıldı.

Badoo Sitesi ve Türkiye

Badoo Giriş Türkçe Dil eklentisinin ardından hızla arttı ve artmaya da devam ediyor.. Badoo Yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre Türkçe Dil seçeneğinin eklenmesinin ardından Türkiye‘den gelen üye sayısında %170‘e yakın artış yaşanmış.

Devamına Git