Hakkımızda

Türkiyenin En kaliteli Sesli ve Kamerali sohbet odalarina Hosgeldiniz. Türk kültürümüzün vazgecilmez eglencesi olan Sohbetin tadini İnternet alemine tasidik. Sesli sohbet odalarimizda seviyeyi bozmadan özgürce sohbet edebilir, oyun oynayabilir ve müzigin keyfini cikartabilirsiniz.

YuregininSesi.com 2008 yılının kasım ayında Osman Köse tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri en önemli ilkeleri doğruluk ve dürüstlük olmuştur. YuregininSesi.Com’ olarak Türkiye’nin en büyük sesli chat ve sesli sohbet sitesi olma yolundaki idealimiz devam etmekdedir.

Arkadaşlık, bilgi, eğlence portalımızda istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Yuregininsesi.com tamamen siz ziyaretçilerimiz için tasarlanmıştır. Bu tatlı ve seviyeli ortamda ne ararsanız var. Öncelikle yuregininsesi yönetimi size yakışır ölçüde sohbet ortamı sağlamayı hedef edinmiştir. Türkiye’de en kaliteli sesli sohbet, sesli chat ortamı yaratmak ilkemizdir. Yuregininsesi.com satılık veya kiralık değildir. Nick ve sesli sohbet odaları Yuregininsesi’ne ait olup, sorumluluğu kullancılara aittir. Nick ve sesli sohbet odalarında oynamalar yapılabilir, istenildiği takdirde yetki kullanıcıdan alınabilir, gerektiği takdirde üyelik silinebilir. Yuregininsesi.com yönetimi sesli sohbet odalarında yaşanan ve yaşanacak sorunlar ve olaylar ile ilgili hesap verme zorunluluğunda değildir. Görüşmek Üzere Allah yar ve yardımcınız olsun neşeniz daim olsun.