jigolo arayan kadınlar

jigolo arayan kadınlar Jigolo Nedir, Jigololuk Hangi Bayanlara Hizmet Vermeyi Amaçlar?


Son zamanlarda bir meslek grubu olarak görülen ve seçilen jigololuk. Herkesin ilgisini çekmeye başladı. Ülkemizin cinsel açlığından doğan bu sonuç erkeklerin buraya yönelmesine neden oluyor. İnternette yaptığımız araştırmalar sonucu. Bu iş üzerinden büyük bir de ticaret döngüsü kurulmuş durumda. Peki bu nasıl bir iş? Yani cazip gelen nedenler nelerdir?
İyisiyle kötüsüyle jigololuk mesleğinin detayları burada!

Jigolo Olmak İstiyorum

Niye genç erkekler böyle bir meslekte yer almak istiyor? Öncelikle bilmeyenler için ufak bir açıklama yapalım. Jigololuk yaşlı bayanlarla para karşılığında birlikte olmaktır. Ve bunu yapabilecek kişiler tabiki. Uzun boylu, yakışıklı, atletik yapılı, sporcu ve kendi vücut temizliğine dikkat eden. Karşıdakinin ne istediğini bilen. Gündemden haberi olan. Aklı başında gizliliğe önem veren bir kişi olmalıdır. Tüm bu özellikler sizin üzerinizde varsa sizde yapabilirsiniz tabiki. Ticaretini yapan siteler size aylık 5000 tl kazandıracağız gibi boş vaadlerle üye topluyor. Üyelik ücreti olarakta 100 ila 200 arası para talep ediyorlar.

Tabiki bunlara siz itibar etmeyin. Böyle birşey yapacaksanız. Öncelikle kendinize bir çeki düzen verin. Çevrenizde duyulmaması için gizli yapın. Kendinize bir websitesi açtırın ve daha sonra müşteri bulabileceğiniz mekanlara takılın. Daha sonrası ip söküğü gibi gelecektir. Ama bu işi yapanlardan çıkardığımız sonuç ise artık kadınlardan nefret ediyor farklı cinsel tercihlere yöneliyorlar. Maddi durum önemli benim için diyorsanız burasıda size kalmış.

Leave a Reply