Arka Sokaklar 208. Bölüm Fragmanı izle

1
0

Arka Sokaklar 208. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar 208. Bölüm izle Arka Sokaklar 208. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar 208. Bölüm izle Arka Sokaklar Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Arka Sokaklar 207. Bölüm ÖZETİ

Elif, babasının kaplıca tedavisi için İzmir’dedir. Sinan son bekarlık günlerini yaşamaktadır. Elif yokken bütün hazırlıklarla Sinan ilgilenmek zorunda kalır ve çıldırır.
Seyran, fotoğraf çekimi için kıyafet seçmeye çalışmaktadır ve Mesut’un fikrini sorar.
Ancak Mesut’un tek düşündüğü, o an karnının aç olmasıdır. Fotoğraf çekimi yapılır ve Seyran heyecanla fotoğrafları Tunç ve Mesut’a gösterir. Mesut fotoğrafların biraz seksi olduğunu görünce çıldırır. Seyran ve Mesut birbirlerine girerler. Seyran “kim olursan ol bana karışamazsın ” der ve gider. Nihal, çalıştığı holdingin patronunun oğlu Utku’nun, kendisine tecavüz ettiği gerekçesiyle mahkemeye başvurur. Mahkemede çıkan karar Utku’nun tutuksuz yargılanması yönünde olunca, “bu nasıl olabilir” diye abisi Korhan ile birlikte Av. Seçkin’e yüklenirler. Seçkin bu davanın olumlu sonuçlanacağını ve sonuna kadar yanlarında olacağını söyler. Ancak Utku’nun babası Yekta, Seçkin’in daha önce pavyonda Asu ile çekilmiş görüntülerini bulup karısına yollamakla tehdit edince işler değişir. Avukat Seçkin’i tuzağa düşürüp görüntülerini çekmişlerdir. Bu tuzağı çözebilmek için Sinan müşteri kılığında Erhan’ın barına gidip Asu ile tanışır. Ekip’teki herkesi Elif’in bu olayı duymaması konusunda da tembihler.

Arka Sokaklar 208. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz