Ateş Kuşları
Ateş Kuşları

Ateş Kuşları 6. Bölüm fragmanı izle Ateş Kuşları Son Bölüm fragmanı seyret Ateş Kuşları 6. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Ateş Kuşları 5. Bölüm özeti Bu para Çatalın değil! Bu para sizin, Köksüzlerin!
Ateş Kuşları’nda Çatal, Köksüzler’in peşine düşerken Gülayşe de Barbaros için ağabeyi Ali’yi karşısına alıyor. Zıpkın ise Gülayşe’yi babasına kavuşturmak için Köksüzler yeminini bozmaya niyetlidir.

Çatal yeniden Köksüzler’in peşinde

Gülayşe, Çatal’dan çaldığı paralarla tüm çocuklara yardım etmekte kararlıdır. Gülayşe’nin bu inadını gören Ali öyle bir çözüm bulur ki Gülayşe’nin hayallerini de yakar. Ama artık çok geçtir. Çatal parasını bulmak için Köksüzler’in peşine düşer. Ateş Kuşları’na her zamankinden daha yakındır.

Zıpkın, Nizam’a tüm gerçekleri anlatacak mı?

Zıpkın, Ali’den gizli Mercan’la girdiği köşk sarmalında Köksüzler yeminini bozmaya hazırdır. Yeter ki Gülayşe babasına kavuşsun! Yoksa Zıpkın, Ali’yi yakıp Nizam’a tüm gerçekleri anlatacak mıdır?

Gülayşe, Barbaros için Ali’yi karşısında alıyor

Barbaros, evsiz kalan Gülayşe’nin bu soğukta sokaklarda kalmasına göz yummaz. Gülayşe’ye yardım etmek ister ama Ali, Barbaros’un karşısına dikilir. Gülayşe, bu kez aşkı için Ali’nin hedefindedir.

Geçmişin yaraları

Geçmişte; Zıpkın ve Kara, Gülayşe’yi yaşatmak için elinden geleni yapar. Sokaklarda Mercan ve Ali olmadan Gülayşe’ye sahip çıkmak hiç de kolay olmayacaktır.

Ateş Kuşları Yeni Bölüm fragmanı

Alternatif link: Ates Kuslari 6 Bolum fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz