Bade İşcil kimdir?

Bade İşcil kimdir? 2013 yılında dünyaevine giren Bade İşçil-Malkoç Süalp çiftinin evliliği dün bitti. İşadamı Süalp, hakime Lütfen bizi boşayın, iki taraf da kurtulsun diye rica etti. Boşanma ile gündeme gelen Bade İşçil kimdir? İşte merak edilen detaylar

Aylardır büyük kavgalara, karşılıklı suçlamalara sahne olan Bade İşçil-Malkoç Süalp evliliği sona erdi.
Çift, dün Çerkezköy Adliyesinde görülen davayla anlaşmalı olarak boşandı. İmzalanan anlaşma gereği, boşanma protokolü açıklanmadı.
Çerkezköydeki boşanma davasına çiftin avukatları katıldı. Yapılan anlaşmadan her iki taraf da memnun olduğu öğrenildi.

BADE İŞCİL KİMDİR?

Bade İşçil (d. 8 Ağustos 1983, İstanbul), Türk oyuncu.Bade Sualp İşçil, 8 Ağustos 1983 yılında İstanbulda doğdu. Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. İlk kez, 2007de Cine5 kanalında yayınlanan Metropol Cafe isimli komedi dizisinde rol aldı. 2009-2011 yılları arasında ay yapımın Ezel dizisinde Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı. Ezel adlı dizi bittikten sonra Kuzey Güney dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Soyadı herkes tarafından bilindiği gibi İşçil değil, İşcildir. Bade İşcil, Mart ayında tanıştığı iş adamı Malkoç Sualp ile 31 Mayıs 2013te evlendi ve bu evlilikten Azur isminde bir erkek çocuk dünyaya getirdi. 2015 yılında, Muhteşem yüzyıl-Kösem adlı dizide rol aldI.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir