Bahçeli Ve Ülkücüler Kapıştı !

0
0

Devlet Bahçeli ile eski kuşak muhafazakar ülkücüler arasındaki kavga twitter’a taşındı.

Muhafazakar eski kuşak ülkücülerin kalesi konumunda olan ulkucugazete.com ile Devlet Bahçeli arasındaki kavga sanal aleme taşındı. Bahçeli’nin twitter’dan Kutlu Doğum mesajına ulkucugazete yaylım ateşi başlattı.

İşte o haber:

Devlet Bahçeli dün akşam şahsi Twitter hesabından Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle bazı mesajlar yayınladı.

Yayınlanan mesajlarda Devlet Bahçeli;

Doğumunun 1440. yıl dönümünde O’nu daha iyi idrak etmemiz, yaşayış ve mana dolu sözlerini daha iyi benimsememiz gerektiğine inanıyorum.

Bu gün içinde kıvrandığımız derin anlam bunalımından ve manevi çoraklıktan O’nun tebliğine sarılarak kurtulabileceğimizi düşünüyorum.

Ne mutlu bizlere ki, O’nun yolundan gitmeyi yüce Allah bizlere nasip etmiştir. Gibi ifadeler kullandı.

Biz de Ülkücü Gazete olarak sitemizin Twitter hesabından gönderdiğimiz mesajlarda; Efendimiz (sav)’in yolundan gitmenin; Allah Davası uğruna gecesini gündüzüne katarak çalışan Ülkücülerin MHP’den ihraç edilmesiyle, Ülkücü Davadan nasipsiz, hayatında bir kere dahi camiye girmemiş ve Yüce İslam dinine karşı husumet içinde olan Genel Başkan Yardımcılarıyla, Bu yolda İslam’dan ve peygamberimiz Hz. Muhammed (sav)’den nasibi olmayan bazı Genel Başkan Yardımcılarının sözünden çıkmamakla, Partiye doldurulan Ermeni, Sabetay ve Mason isimlerle,
Başörtülü bacılarımızın düşmanı isimlerin vekil listelerinde ilk sıralara yazılıp baş tacı edilmesiyle,

Bengütürk TV, Ata TV gibi Ülkücü Davanın kanallarına dinsiz komünistlerin yerleştirilmesiyle,

Ülkücü düşmanı solcuların merkez sağ açılımı kisvesiyle partiye alınmasıyla çeliştiğini izah etmeye, bu mukaddes görevi ehillerine bırakması gerektiğini anlatmaya çalıştık.

Yazdığımız bu ikazlar sonrası hesabımız engellendi ve dün geceden beri yüzlerce tehdit maili aldık.

Biz bu tehditlerden korkacak olsak, tutup bu yayınları zaten yapmazdık.
Ülkücü Gazete dimdik ayaktadır.

Bütün engellemelerinize, bütün baskı ve tehditlerinize mukabil yayın hayatına devam edecek, Allah Davasının hakkına girenlerden ve iki yüzlülerden hesap soracaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz