Behzat Ç 38. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Behzat Ç 38. Bölüm Fragmanı izle Behzat Ç 38. Bölüm izle Behzat Ç 38. Bölüm Fragmanı izle Behzat Ç 38. Bölüm izle Behzat Ç Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Behzat Ç 38. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 37. Bölüm ÖZETİ

Tekinsiz Yollar

Ankara’da işlenen bir dizi cinayetin ardında Ercüment Çözer’in parmağı olduğu ortaya çıkar. Olayın ardından Ercüment’i yakalamak için, İstanbul İnfaz Büro’dan bir ekip görevlendirilir. İnfaz Büro ekibi, cinayet büro ile ortak bir operasyon yürütecektir. Öte yandan Behzat Ç. ile infaz ekibi başındaki Tekin arasında uyuşmazlıklar çıkar. Behzat Ç., Tekin’in kendisinden gizli hareket ettiğinden şüphelenir. Bununla birlikte, Ercüment’in yaptıkları artık kendi çevresinden olan güçleri de rahatsız etmeye başlamıştır. Memduh Başgan araya girerek, Ercüment’in bozulan ilişkilerini düzeltmeye çalışır.
Kızının katilini bulmakta kararlı olan Behzat Ç., Ercüment’in bu konuda bir şeyler bildiğine inanmaktadır. Behzat Ç. ekibiyle birlikte bir yandan Ercüment’i yakalamaya çalışırken bir yandan da emniyet içindeki çıkar çatışmalarının ortasında kalacaktır.

Behzat Ç 38. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz