Ben Bu Cihana Sığmazam
Ben Bu Cihana Sığmazam

Ben Bu Cihana Sığmazam 17. Bölüm Fragmanı izle Ben Bu Cihana Sığmazam son Bölüm Fragmanı seyret Ben Bu Cihana Sığmazam 17. Bölüm yanıtımı neler yasanacak

Ben Bu Cihana Sığmazam 16. Bölüm özeti Senin cehennemin benim! Cezayir, Tatavlalı’nın kan dökmesine rağmen Tatavlalı’ya bir teklifle gider ve onunla sulh sağlamanın yolunu bulmaya çalışır. Cezayir’in çevresi bu teklife sıcak bakmaz. Tatavlalı, Cezayir’den gelen teklifi kendi lehine çevirir ve gizlice Cezayir’in mahremine sızarak onun sırlarını ele geçirmeye çalışır.

Leyla ve Firuze resim galerisinde karşılaşınca ortam gerilir. Leyla, Firuze’yi Gülendam’ın şüpheleri üzerinden suçlarken Firuze, Leyla’yı hiç beklemediği bir yerden vurur. Firuze, Leyla’nın şüphelerini ailesinden birinin üzerine çeker. Leyla’nın aklına giren bu şüpheyi Cezayir temizlemeye çalışır.

Jean Luc, Firuze’ye gerçekleri itiraf etmesi için son bir şans verse de hep peşindedir. Firuze, masumiyetini kanıtlamaya çalışır ve tüm tehlikeleri göze alarak Jean Luc’un yaşadığı yere gider. Cezayir, Firuze’nin yeğeniyle buluşacağını haber alınca hemen yola koyulur. Zira Firuze ve Jean Luc arasında hesap edilemeyen durumlar her an olabilir.

Tatavlalı, Cezayir’in sırlarını elde edebilecek mi? Leyla, Firuze’nin iddiaları karşısında nasıl bir tavır alacak? Cezayir, Jean Luc ve Firuze arasındaki çatışmayı engelleyebilecek mi?

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Ben Bu Cihana Sigmazam 17 Bolum Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz