Ad-Aware Free Internet Security 9.0 İndir Download

Ad-Aware Free Internet Security 9.0 İndir Download

Ad-Aware Free Internet Security 9.0 Casus ve Reklam Yazılımı Temizleyici

Davranış tabanlı tehdit tespiti ve entegre edilmiş gerçek zamanlı koruma ile Ad-Aware sisteminizin ihtiyacı olan güvenliğe odaklanmış özel bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınızı ağırlaştıran ve sistem kaynaklarını sömüren diğer güvenlik programlarının aksine Ad-Aware yenilenen özellikleri ve güncellenen yapısı ile gelişmiş bir güvenlik sağlarken aynı zamanda önceki sürümlerine ve rakiplerine göre daha hafif ve daha hızlı bir durumda karşınızda.

Bilgisayarınıza bulaşabilecek veya bilgisayarınızda bulunan tüm virüs, spyware, adware, trojan, worm, rootkit gibi kötü niyetli ve zararlı malware yazılımlardan sisteminizi koruyabileceğiniz ya da arındırabileceğiniz Ad-Aware bilgisayarından sürekli olarak maksimum performans almak isteyen kullanıcıların sistem güvenliğini tamamlayabileceği güçlü bir güvenlik programı.

Tanımlama güncellemeleri ile en güncel tehditlere karşı sürekli olarak hazır durumda bulunmanızı sağlayan Ad-Aware Free Internet Security çoklu tarayıcı desteği, tek tıklama ile web geçmişi temizleme gibi daha birçok özellik ile internet gezintilerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için üstüne düşeni yapıyor. İstediğiniz zaman bilgisayarınız üzerinde belirlediğiniz bölgelerde veya sistem dosyaları üzerinde tarama yapabileceğiniz Ad-Aware gelişmiş tarama motoru ve yenilenen sade arayüzü, entegre anti-virus özelliği ile ücretsiz bir güvenlik programından çok daha fazlası.

Ad-Aware’in içerdiği yeniliklerin ve özelliklerin başında ise şunlar geliyor;

* Davranış Tabanlı Tehdit Tespiti
* Ad-Watch Live! (İşlemler, Yeni! Dosyalar, Kayıt Defteri, Ağ) Entegre Gerçek Zamanlı Koruma
* Kişiselleştirilebilir Profil Taramaları
* Yenilenen Güncelleme Sistemi; Update Manager
* Windows Güvenlik Merkezi İle Tam Entegrasyon
* Basit Mod/Gelişmiş Mod Seçenekleri
* Yeni! Anti-Virus Özelliği
* Yeni! E-posta Tarayıcı
* Yeni! Rootkit Kaldırma Sistemi
* Yeni! Türkçe Dil Desteği

Editör Notu: Ad-Aware Free, yazılımın ücretsiz sürümüdür. Temel güvenlik öğeleri anti-virus, anti-spyware ve anti-rootkit ücretsiz sürüm içerisinde mevcuttur. Fakat bazı gelişmiş diğer özellikler Ad-Aware’in sadece ücretli ve profesyonel kullanım için olan sürümleri Ad-Aware Pro ve Ad-Aware Total Security yazılımlarına ait lisans veya program satın alındığında elinizde olmaktadır.

Dil: Türkçe
Platform: Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok
Dosya Boyutu: 124,00 MB
Lisans: Ücretsiz, CDsipariş’te Plus Sürüm $26,95 + KDV, Pro Sürüm $39,95 + KDV

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir