Android için hazırlanan Winampın resmi uygulaması yayınlandı

Android için hazırlanan Winampın resmi uygulaması yayınlandı

Dünyanın en popüler müzik çalar uygulamalarından biri olan Winamp’ın Android versiyonu yayınlandı. Winamp’ın resmi Android uygulaması olan bu uygulama sahip olduğu özellikler ve arayüz ile dikkat çekiyor.

Winamp tarafından Beta etiketiyle Android Markete ücretsiz olarak sunulan uygulama, USB veya WiFi üzerinden bilgisayarlar ile senkronize edilebiliyor. Bu işlem için bilgisayarlarınızda Winamp 5.59 beta’nın olması gerektiğini belirttikten sonra Android için hazırlanan Winamp’ın sahip olduğu özellikleri listeyelim.

WiFi ve USB üzerinden senkronizasyon: Android için hazırlanan Winamp, Winamp 5.59 Beta yüklü olan bilgisayarlar ile senkronize edilebilecek.

Widget desteği: Android için hazırlanan Winamp, kullanıcılara sunduğu “widget” desteği ile daha hızlı ve etkin bir kullanım imkanı sunuyor.

Kilit ekranı: Winamp’ın Android versiyonuna eklenen kilit ekranı özelliği ile telefonunuzda Winamp’a özel bir kilit ekranı yer alacak ve uygulama bu ekran üzerinden kontrol edilebilecek.

Android işletim sistemi için hazırlanmış olan Winamp’ı indirmek için aşağıdaki barkodu kullanabilirsiniz.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir