Etek Boyu Uzayacak

Etek Boyu Uzayacak

Demet Akalın ve işadamı Önder Bekensir, evlilik öncesi şartlarını biribirlerine iletti.

Şarkıcı Demet Akalın, 22 Ocak’ta Önder Bekensir’le nikâh masasına oturacak. İki taraf da şimdiden evlilikle ilgili şartlarını ortaya koydu ve sözlü anlaşmalar yapıldı. Damat adayı Önder Bekensir, sahnede ‘süper mini’ diye tabir edilen elbiseler giyen, bu yüzden de devamlı iç çamaşırı frikiği veren Demet Akalın’a
etek boyunu uzatmasını rica etti. Talebe olumlu yanıt veren güzel şarkıcı, eteklerinin boyunu 5-10 cm uzatacağını söyledi.

Demet Akalın’ın şartı ise maddi boyuttaydı. Hatırı sayılır bir servete sahip olan ve özellikle gayrimenkule yatırım yaptığı bilinen Akalın, Bekensir ile evlilik sözleşmesi yapacak. Sözleşmeye göre Önder Bekensir, boşanma durumunda Demet Akalın’dan maddi bir şey talep edemeyecek. “Ailemin
durumu zaten iyi” diyen Bekensir’in de bu sözleşmeye itiraz etmediği öğrenildi.

Etek boyu uzayacak

Önder Bekensirsosyetik güzel SüreyyaYalçın’la üç ay süren bir evlilikyapmıştı. Ardından manken Irmak Atuk’la evliliğin eşiğinden döndü. Akalın, etek boylarını uzatmasını isteyen Bekensir’e, “Bu benim ekmeğimle ilgili ama bu isteğini kabul ediyorum” dediği öğrenildi.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir