Nereni Ellettin Bihter

Nereni Ellettin Bihter

Müjde Ar, Beren Saat’in gündeme gelen sahneleriyle ilgili konuştu……

Müjde Ar yine bombayı patlattı. Yıllar önce Aşk-ı Memnu yüzünden yaşadıklarını bugün Beren Saat’in yaşamakta olduğunu söyleyen Ar, “Yasak aşkın oyuncusuysan bir kere hemen o karakterlen özdeşleşiyor her şey. ‘İyi mi öptü, kötü mü öptü? Oranı mı sıktı, buranı mı sıktı…” 35 sene bununla ben uğraştım. Şimdi işler Beren’in başına ihale oldu” dedi.

Müjde Ar’ın ile Önder Açıkbaş’ın birlikte sundukları Güzel Haberler programında Beren Saat’in bazı sevişme sahnelerinde araya yastık koydukları şeklinde bir haberin basında yer alması ve yankı bulmasıyla ilgili konuşuldu.

“Biz döşek kullanıyorduk. Bizim zamanımızda döşek vardı” diyerek konunun basında çok fazla abartılmasını ti’ye alan Müjde Ar, Beren Saat’in bu sözleri sıkıştığı bir sırada söylediği değerlendirmesinde bulundu.

NERENİ ELLETİN BİHTER
Müjde Ar, “Aşk-ı Memnu’da oynadın mı zaten ayvayı yiyorsun. Yani yasak aşkın oyuncusuysan bir kere hemen o karakterlen özdeşleşiyor her şey. ‘Sen öyle misin, sen böyle misin. İyi mi öptü, kötü mü öptü? Oranı mı sıktı, buranı mı sıktı?’… 35 sene bununla ben uğraştım. Şimdi işler Beren’in başına ihale oldu. Bir 30 sene de o uğraşır. Sen nedersen de zaten herkes bildiğini yazıyor. Herhalde sıkışık bir anda böyle bir şey söylemiş. Artık bir sakız haline geldi. Herkes de çok sıkıldı” şeklinde konuştu.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir