Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar Boşandı!

Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar Boşandı!

10 yıllık aşk, 10 günlük tartışma sonunda 10 dakikada bitti!..

Fatih 2.Aile Mahkemesi’nde görülen ve 10 dakika süren davanın öncesinde ve sonrasında iki tarafın birbirine dostça davranması ancak birbirleriyle hiç konuşmaması dikkati çekerken, Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar, mahkemede şu ifadeleri kullandı:

“Mevcut evliliğimizi sürdüremeyeceğimizden anlaşarak boşanmaya karar verdik, boşanma irademizi hakim huzurunda özgürce tekrarlıyoruz, aramızda hazırladığımız 02.03.2010 tarihli protokolü sunuyoruz ve tekrar ediyoruz, belirtilenler dışında bu dava nedeniyle karşılıklı nafaka, maddi-manevi tazminat, eşya ve boşanmanın sonuçlarına ilişkin herhangi bir talebimiz yoktur. Bu haklarımızdan feragat ediyoruz, boşanmamıza karar verilsin” dediler.

Dava hakimi de, yasal koşullar oluştuğundan evlilik birliğinin temelden sarsılması nedeniyle Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar’ın boşanmalarına karar verdi.

Çift, dava sonunda, geldikleri gibi “sessiz” bir şekilde, “vedalaşmadan” ve hiç konuşmadan ve de hiç bir yorum yapmadan, Fatih Adliyesi’nden ayrılıp, ayrı taraflara giderek, az önce hayat yollarını resmen ayırdılar…

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir