Sesli Chat Seçenekleri

Sesli Chat Seçenekleri

Sesli Chat Seçenekleri. Bir sesli chat sitesine girdiniz. Çok kalabalık geldi size diyelim, ki zaten sesli chat siteleri genellikle kalabalık olur… Şansınızı başka bir odada deneyebilirsiniz. Belki de aynı sitedeki başka bir kanalda daha sakin bir görüntülü chat sohbeti bulabilirsiniz.

O sitede bulamadınız mı? Başka bir siteye de girebilirsiniz; çünkü o kadar çok sesli chat sitesi tercih edebilme şansına sahipsiniz ki… Hangisini isterseniz onu seçebilirsiniz. İrc sohbetlerinde bu şansınız çok fazla yoktur. Diyelim ki bir sitenin bir kanalına girdiniz. Yazılı bir şekilde sohbet ediyorsunuz. Sizi rahatsız eden birisini gördünüz kanalda ve başka bir kanala geçtiniz: ancak bilmelisiniz ki: aynı irc serverinde farklı kanallara geçmeniz size bir şey kazandırmaz, isterse aynı kişi yeniden size özel mesaj yazabilir.

Bunu önlemenin yolu vardır, ama aynı kişi isterse farklı bir nick ile girip yeniden size yazabilir, rahatsız da olsanız bunu önlemenin bir yolu yoktur. Sesli sohbet sitelerinde ise, bir kanalı beğenmezseniz başka bir kanala geçebilme şansınız vardır, ve ayrıca, bir kişi farklı nickle bile gelse onu sesinden tanıyabilirsiniz. Onun için de elinizden geldiğince sesli chat sitelerini seçmeye çalışın.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir