Cennetin Gözyaşları 23. bölümde Arzu intikam peşinde

Cennetin Gözyaşları 23. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Cennetin Gözyaşları 23. bölümde ortalık iyice karışıyor. Cennetin Gözyaşları 23. bölümüyle bu akşam izleyici ile buluşacak.

Cennetin Gözyaşları 23. bölüm nefesleri kesecek bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İşte Cennetin Gözyaşları 23. bölüm fragmanı.

Arzu ve Kaya ölüme atlamışlardır. Cennet babasına yaptığı haksızlığın vicdan azabıyla ona ulaşmaya çalışır ama Kaya ortalarda yoktur.

Melisa ise evden kovduğu annesinin şu an nerede, ne halde olduğunu umursamıyordur bile. Onun tek hedefi vardır, Cennet ile arasını düzeltmek ve kendisini affettirmek.

Selim ise babasının işlediğini düşündüğü Rıza Bey cinayetini kimseye söyleyememenin vicdan azabını yaşıyordur. Bu şekilde susuyor olmak ona göre değildir. Tüm bu baskılarla uğraşırken bir de babasına olan öfkesi git gide büyüyordur.

Suçlayacak birini arıyor ve bunun için de Kaya en doğru kapıdır. Babası konuşmaya başladığı anda ilk soracağı soru da budur. Ne var ki Cengiz konuşmaya başlamıştır. ama Nilgün bunu herkesten gizler. Amacı Selimi Soyerlerin öfkesinden korumaktır.

Herkes acı, tatlı, pişmanlık ve sır dolu hayatlarına kaldıkları yerden devam ederken diğer tarafta kabus dolu bir hayat başlamıştır. Arzu ve Kaya ölmemiş, Arzu, Kayanın tutsağı olmuştur.

Arzunun bıraktığı mektup Sema tarafından bulunduğunda öldüğüne inanılmıştır. Melisanın asla geçmeyeceğini sandığı öfkesi annesinin ölüm haberiyle bir anda son bulup, tarifsiz bir acıya dönüşeceğini hesap edememiştir

Herkes Arzunun öldüğünü düşündüğü sırada Arzu çıkıp gelir. Geldiğinde her şeyin son bulduğuna emindir.

Çünkü iki kişilik çıktıkları ölüm yolculuğu Kaya için Arzunun elleriyle son bulmuştur! Şimdi bütün dengeler değişir… Arzu, 23 yılın intikamını aldığına o kadar emindir ki

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir