Destan

Destan Dizisi 8. Bölüm Fragmanı 25 Ocak 2022 Salı

Destan 8. Bölüm Fragmanı izle Destan son Bölüm yeni Fragmanı seyret Destan Dizisi 8. Bölüm Fragmanı 25 Ocak 2022 Salı Atv

Destan 7. Bölüm özeti Balamirin kan dökeceğini ve suçu Pençenin üzerine atacağını öğrenen Akkız, saraya döner. Alpagu Hanın yarasını iyileştirmesi için Kün Atayı da yanında getirmiştir. Canına karşılık ise elinde iki koz vardır; Çolpah Hatunun elindeki iki tutsak tegin. Oğullarını geri almak için gerekirse savaşmaya kararlı olan Alpagu Hanın zırhını giymek isteyince fark ettiği şey, Akkızı ölümle karşı karşıya bırakır.

Alpagu Hanla tutsak teginler için fidye pazarlığı yapan Çolpan Han, Dağ ile Gökün ilişkilerinin yeni bir döneme girmesini sağlar ama anlaşma şartları, Temuru da Günseliyi de kahreder. Temur gemileri yakmaya kalkar. Günselinin hiç umulmadık birinden aldığı yardım teklifi ise Gök Hanlığının başını çok büyük belaya sokar.

Akkız ile Batuga çok sarsıcı şeyler öğrendikleri bu süreçte birbirlerine iyice kenetlenir. Batuga bir yandan Akkızın canını kurtarmaya çalışırken bir yandan Akkızla birlikte Balamiri suçüstü yakalamak için bir plan yapar. Ancak Balamir bu sefer büyük oynamıştır ve herkesin hayatını değiştirecek planı mükemmel bir şekilde işlemektedir.

Destan 8. Bölüm Fragmanı

Diğer Dizi Fragmanları

Arka Sokaklar Fragman

Yasak Elma Fragman

Gönül Dağı Fragman

Kaderimin Oyunu Fragman

Sadakatsiz Fragman

Kuruluş Osman Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir