Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? (Neden yayınlanmadı?)

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta yayınlanmadı. UEFA Avrupa Ligi final maçı nedeniyle ertelendi. Bir hafta yayına ara verecek olan Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Geçtiğimiz hafta dizi Aliyarı ölümü obayı yasa boğarken, Ertuğrul intikam yemini etmiştir. Fırtınalar estiren yeni bölümü ile Diriliş Ertuğrul 31 Mayıs akşamı Trt1 ekranlarında olacak.

Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölüm fragmanı bu hafta yayınlanmadı. Diriliş Ertuğrul son bölümde Aliyarda ciddi bir ok darbesi almıştı. Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyeci açıklandı.

Diriliş Ertuğrul 89. yeni bölümü dün akşam TRTde ekrana gelen UEFA Avrupa Ligi finali Ajax-Manchester United maçı nedeniyle haftaya ertelendi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Diriliş Ertuğrul son bölümünde bir süredir sessizliğini koruyan Vasilius Nikea’dan gelen büyük orduyla birlikte güç toplamış ve Sultan’ın casusunu yakalayarak Ertuğrul’ları büyük bir tuzağa düşürmüştür. Ertuğrul’lar büyük zayiat vermiş, Aliyar ciddi bir ok darbesi almıştır. Peki Ertuğrul’lar Vasilius’un bu büyük saldırısından kurtulabilecek mi merakla bekleniyor. Diğer yandan Halime doğum sancıları içinde kıvranmaktadır.

Çocuk ters gelmekte ve ebeler bir türlü doğumu gerçekleştirememektedir. Halime son olarak kendinden geçmiş ve herkes çaresiz kalmıştır. Ebeler var güçleriyle çaba harcamaktadırlar. Diğer yandan Sultan Aleaddin Ebu Mansur adıyla Kayı Obasına gelmiş, incelemelerde bulunmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi