Erkenci Kuş 9. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte fragman

Erkenci Kuş 9. yeni bölüm fragmanı ve ön izlemesi yayınlandı. STAR TVnin sevilen dizisi Erkenci Kuşun yeni bölümünde neler yaşanacak? Can ve Sanem arasındaki duygusal bağ gitgide güçleniyor. İşte Erkenci Kuş yeni bölümden heyecan dolu anlar.

Salı akşamları izleyicisi ekrana kilitleyen Erkenci Kuş yeni bölümde heyecan dorukta. Erkenci Kuş 9. yeni bölümüyle 28 Ağustos Salı akşamı 20.00de STAR TVde.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Cana, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Can da “yüzümü görmeyeceksin” dedi. Sanem, Canı görmeden nasıl yapacak?

Emre, suçluluk duygusunu atlatamıyor hala. Ve sevdiği kadının bu kadar kötücül olabilmesini. Emre’nin desteğini kaybeden Aylin giderek artan ajans borçlarından çıkmanın bir yolunu arıyor, ve tabi ki planlarını ustaca yapmaya. Pes etmek Aylin’in doğasında yok!

Mahallede de başka bir isyan var. Aysun’un oğlu Zebercet’in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durur mu? O da bakkalı ele geçirecek ve Nihat’ı bakkaldan gönderecek. Zebercet ve Nihat patlamaya hazır bomba gibi boş boş dolaşıyorlar mahallede. İşler karışıyor. Olan bir şekilde yine Osman’a oluyor.

Sanem istifa etti, Can işe gitmiyor. Kimse bilmiyor neler olduğunu Can’a. Ajansta büyük kriz var. Can olmadan kaos hakim ve Ceycey yine kontrolünü kaybediyor.

EKRENCİ KUŞ 9. BÖLÜM FRAGMAN

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir