Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. Bölüm Tanıtımı izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. Bölüm Fragmanı 29 ocak 2019 salı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 123. Bölüm yeni Fragmanı izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Fragmanı seyret atv

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Bölüm özeti;

İlyas Çakırbeylinin intikamı tüm façalılar ölene kadar devam edecek İlyasın cezaevi önünde uğradığı saldırı Çakırbeylileri derinden etkilemiştir. Olanlardan sonra ailenin reisi görevini üstlenen Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içer. Yaşananların asıl sorumlusu Façalı Dayı adıyla anılan Haşmet ise cenazede karşılarına çıkacaktır. Hızır, ailesinin başına musallat olan bu yeni düşmanın gözlerinin içine bakma fırsatı bulur ve daha fazla kan dökülmemesi için teke tek hesaplaşmayı teklif eder. Bu anlaşmaya yanaşmayan Haşmet, yine bir Çakırbeyli kanı akıtmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir karşılık bulacaktır. Mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir