Ana Sayfa Genel Haberler Güneşin Kızları 37. yeni bölüm fragmanında şok

Güneşin Kızları 37. yeni bölüm fragmanında şok

1
0

Güneşin Kızları 37. yeni bölüm fragmanında şok Kanal Dnin sevilen dizisi Güneşin Kızları 37. yeni bölümü ile bu hafta kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanın dorukta olduğu Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Nefes kesen sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Güneşin Kızları 37. yeni bölüm fragmanı şok gelişmeler yaşanıyor

Süreç Filmin üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celenin yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğaturun kaleme aldığı; oyuncu kadrosunda, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Ardanın yer aldığı Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanı ve son bölümünde yaşananlar…

Yayınlanan Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanında; Güneş, hastanede yaşam mücadelesi veriyor! Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Güneşin Kızları dizisi yeni bölümüyle 5 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

GÜNEŞİN KIZLARI 37. BÖLÜM FRAGMANI

GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Gerçeklerle yüzleşen Güneş, Haluk ile ilişkisini sonlandırmaya çalışıyor!

Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenmiştir. Güneş, kızlarıyla birlikte İstanbul’u terk etmeye, izini kaybettirmeye karar verir. Ancak Haluk’tan kaçmak, sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Güneş’in Haluk tarafından kaçırıldığını öğrenen kızlar, annelerini bulmak için yola çıkarlar. Haluk’un adamı; Ali, Savaş, Nazlı ve Selin’in içinde bulunduğu arabayı yoldan çıkarır. Ali, kontrolünü kaybeder ve kaza yaparlar. Kazada Selin’in karnına cam girmiştir ve yerinden kımıldayamamaktadır. Nazlı ile Savaş yardım bulmaya çalışırken, Selin için zaman hızla daralmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz