Her Şeye Rağmen 4. bölüm fragmanı izle

0
0

Her Şeye Rağmen 4. bölüm izle Her Şeye Rağmen 4. bölüm fragmanı izle Her Şeye Rağmen 4. bölüm izle Her Şeye Rağmen Son bölüm fragmanı izle Her Şeye Rağmen son bölüm izle Her Şeye Rağmen dizisi izle

Her Şeye Rağmen 4. bölüm fragmanı izle ve özeti 1930’ lu yıllarda başlayıp, 1940’larla devam eden ve Ege’de geçen hikaye, babası bir iftira yüzünden haksız yere idam edilen Mehmet’in, idam kararını veren Hakim Mümtaz Bey’e duyduğu kinle, yıllar sonra intikam almak için sürgün edildiği kasabaya geri dönmesini ele alıyor. Mehmet’in dönüş yolculuğunu yaptığı trende tanışıp hoşlandığı genç ve güzel Leyla, Mümtaz bey’in kızıdır. Mehmet bir yandan Leyla’ya duyduğu ilgiye engel olamazken, diğer yandan içindeki nefreti yenememektedir. Yanlış ve adil olmayan bir kararla babasının öldürüldüğünü ispatlamaya çalışan Mehmet, aşkı ve intikam hırsı arasında kalacak, bu arada karşısına çıkan ve Leyla’dan çok farklı bir kişiliğe sahip olan Zeliha, onu bambaşka bir yola sürükleyecektir.
4. BÖLÜM ÖZETİ

Babasının suçsuzluğunu kanıtlama peşindeki Memet ilk büyük adımı atmıştır. Memet’in verdiği dilekçe üzerine savcı tahkikata başlar. Fakat Memet’in önünde bir engel daha vardır, kimse Mümtaz Bey’i karşısına almamak içi davaya bakmak istememektedir. Memet sonunda şehre yeni gelmiş, Mümtaz beyden çekinmeyen, genç ve idealist avukat Beyhan Gündüz’le davaya bakması konusunda anlaşır. Jandarmalar, savcı, Memet ve Avukat Beyhan tahkikat yapmak üzere Tahsin’in çiftliğine giderler.

Zeliha ile Leyla arasındaki gerginliğe son vermek isteyen Mümtaz Bey, Zeliha’yı akşam yemeğine davet eder. Leyla ile Zeliha arasındaki gerginlik daha da büyür. Leyla, Zeliha’ya Memet’e karşı zaafı olduğunu söyler.

Leyla, Memet’den babası çok üzüldüğü için davadan vazgeçmesini ister. Bu arada Hakim Mümtaz Bey’in daha önce ırza geçme suçundan mahkum ettiği eski bir suçlu hapisten çıkmış ve intikam peşindedir. Nehir kenarında bulduğu Mümtaz Beyi öldüreceği sırada hiç beklenmedik birisi hakimin hayatını kurtarır.

Nusret ise, Leyla’nın şehirde en çok beğendiği evi satın alır ve burada onunla yaşamak istediğini söyleyerek evlilik teklifinde bulunur. Zeliha’ya ilgi duyan Tahsin’in oğlu Recep, okulun bahçesinin onarılmasını sağlayarak, Zeliha’dan çiftlik çalışanlarına okuma yazma öğretmesini rica eder.

Her Şeye Rağmen 4. bölüm fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz